• Paskelbta: 2024-02-07

2023 m. rudenį startavęs gimnazijos projektas  „Įtraukiojo ugdymo terapija: mokinių, turinčių specialiuosius ugdymo(si) poreikius, pažinimo ir socialinių kompetencijų ugdymas žirgyne“ tęsiasi.

Gimnazijos mokiniai jau moka ne tik atsisėsti ant žirgo, bet ir jodami mankštintis.

Daug gamtamokslinių žinių projekto dalyviai gavo tyrinėdami natūralius laukinio gyvūno kaulus. Atėjus šalčiams sužinojo, kodėl nesušąla arkliai ir kas yra termoreguliacija. Žirgyne mokiniai patyrė tikrą gyvenimišką situaciją - sužalotam žirgui mokėsi sutvarkyti žaizdą. O koks buvo iššūkis visiems  išgirsti  plakančią arklio širdį ir suskaičiuoti širdies plakimo dažnį!

Žirgyno ,,Gynia“ vadovė Neringa vertino mokinių žinias ir apdovanojo juos diplomais ir specialiais prizais.

Projekto dalyvių ir toliau laukia daug naujų pamokų ir patirčių, nes projektas tęsiasi.

Ačiū projekto iniciatorei specialiajai pedagogei Daivai Kranauskienei!