Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkursas „Raktažolė“ finalinis renginys

• Paskelbta: 2024-04-29

Šių metų balandžio 26 dieną Jokūbas Rudaitis, 5b klasės mokinys, buvo kviečiamas atvykti į vienuoliktą kartą vyksiantį Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkurso „Raktažolė“ finalinį renginį. Jame buvo teikiama vienuoliktoji Mažoji Pauliaus Širvio premija geriausiam jaunajam poetui, skelbiami prizininkai. Norime pasidžiaugti tuo, kad Jokūbas pateko tarp pačių geriausiųjų.

Gražų ir šiltą pavasario penktadienį buvo puiki proga kūrėjams susitikti Zarasuose. Stelmužės bažnytėlėje vyko kūrybos skaitymai, kuriame jaunieji kūrėjai deklamavo savo pasirinktą vieną eilėraštį bei trumpai pristatė save. Visi vaišinosi skaniu tortu ir turėjo galimybę pasidalinti savo patirtimis, kūrybiniais džiaugsmais.

Dėkojame mokytojai Editai Gudžiūnienei