Kauno regioninė 5-12 klasių mokinių konferencija „Mokinys – mokiniui“

• Paskelbta: 2024-05-22
  • Kategorija: Renginiai

2024 m. gegužės 16 dieną Kauno r. Domeikavos gimnazijoje vyko Kauno regiono ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių konferencija „Mokinys – mokiniui“. Konferenciją iniciavo Kauno r. Domeikavos gimnazija ir Kauno r. pedagoginė psichologinė tarnyba. Konferencijos uždaviniai  - skatinti mokinių kūrybiškumą bei saviraišką vykdant prevencinę veiklą, sveiką gyvenseną, paremtą savo žiniomis, stebėjimais, analize bei ugdyti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Konferencijos pradžioje visus mokinius ir svečius sveikino Domeikavos gimnazijos direktorius Dalius Vibrantis ir Kauno r. PPT vadovas Dalius Balčiūnas. Išklausius gerbiamų konferencijos svečių – LSU dėstytojos mokslų dr. Kristinos Visagurskienės ir Kauno r. bendruomenės pareigūno Lino Rudžio  - pranešimų toliau darbas vyko grupėse. Mokiniai pristatė savo pranešimus, diskutavo. Konferencijai pasibaigus visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.

Renginys ne tik sutelkė mokinius diskutuoti ekologinio raštingumo, patyčių, alkoholio, tabako ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos ir sveikos gyvensenos ugdymo temomis, bet ir suteikė mokiniams teorinių žinių, ugdė iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijas.

Dėkojame konferencijos organizatoriams, partneriams ir dalyviams.